Biz Kimiz ? Tek Akü Firma Profili...
Biz Kimiz ?

TEK AKÜ Sanayi kurulduğu 1986 yılından günümüze kadar, akümülatör sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurşun asit akümülatör ve malzemeleri üretimi konusundaki bu tecrübe ve bilgi birikimi ile sektördeki saygın yerini almıştır. TEK AKÜ yıllık 250.000 adet olan akü üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en gelişmiş akümülatör üreticisinden biridir. Her yıl yaptığı düzenli yatırımları ile önümüzdeki 5 yıl içinde 500.000 adet/yıl akü üretimini hedeflemektedir. Yatırımların otomasyon ve teknolojiye dönük olması, kapasitenin artmasının yanında, dünyada kullanılan en son üretim teknolojilerini de takip etme olanağı sağlamaktadır.

TEK AKÜ Sanayi ulusal normlarına uygun bakım gerektirmeyen normal ve ağır hizmet aküler üretmektedir. Üretimin % 65 'i ihraç edilirken, % 35 'i yenileme piyasasında kullanılmak üzere iç pazara sunulmaktadır.

TEK AKÜ sanayi kuruluşunun dinamik ve uyumlu çalışması ve toplam kalite bilinci altınca ürettiği her biri eşsiz bir enerji kaynağı olan aküleri ''TEK '' kalite ve garantisi ile sizlere sunmaktan gurur duymaktadır.

İnsan Kaynakları

Tek Akü olarak çalışanlarımıza uzun ömürlü, gelişime ve değişime açık, güvenli ve aile yaşamı sıcaklığında bir çalışma hayatı sunuyoruz. Genç, dinamik ve her gün büyüyen organizasyonumuz ve enerjimize enerji katan çalışanlarımız ile birlikte en iyi akü üreticisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Çözüm Ortaklarımız
  • Delphi Akü
  • Yuasa Akü
  • Haze Akü
  • Select Akü
2014 © Tek Akü - Tüm Hakları Saklıdır. Dsart Ajans